70 LAT PTMR

Lista hoteli, pensjonatów oraz kwater prywatnych zlokakalizowanych na obrębie miasta Kwidzyn:
Hotel Centrum - tel. 532101664,
Hotel Kaskada - tel. 600215170,
Zajazd Sportowy BEA - 692066942,
Hotel Maxim - tel. 662589694,
Pensjonat Miłosna - tel. 662589694,
Hotel Kamil - tel. 552799641,
Winiarnia Pensjonat - Restauracja - tel. 552794335,
Kwatery Na Spacerowej - tel. 606200784,
Rendup Kwatery - tel. 552797585,
Kwidzyńskie Centrum Kultury - tel. 552611449,
Zajazd Noclegowy Papiernik - tel. 552794591, 552792337,
Hotel - Restauracja Pasja - tel. 552791240
W okresie naszego zjazdu trwa jeszcze przerwa remontowa w IP więc może być problem z wolnymi miejscami więc można też korzystać z bazy noclegowo hotelowej w okolicach Kwidzyna szukając pod tym chasłem w internecie.
Franciszek Klawitter
Oczywiście w  ostatnim zdaniu winno być "hasłem".
Dodatkowe
adresy:
Pensjonat Miłosna - tel. 662589694,
Wynajem Pokoi Leśna - tel. 690914468

© 2013-2022 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl